Radca prawny Marta Banach-Grześkowiak

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu zakończoną pozytywnym złożeniem egzaminu radcowskiego.

W 2016 roku zostałam wpisana na listę radców prawnych pod nr wpisu PZ-4001.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kancelariach prawnych, gdzie współpracowałam głównie przy obsłudze podmiotów gospodarczych – sprawy z zakresu prawa cywilnego w tym prawa gospodarczego i prawa ubezpieczeń.

Od 2013 roku współpracuję z Urzędem Miasta Poznania, gdzie zajmuję się sprawami szeroko rozumianego prawa administracyjnego, prawa cywilnego oraz prawa pracy.


Współuczestniczę w procedurze wydawania decyzji administracyjnych i opinii prawnych, tworzę projekty aktów prawnych oraz udzielam porad prawnych.


W swojej pracy przede wszystkim stawiam na profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego problemu, ponieważ te cechy są kluczem do sukcesu moich klientów. Dzielę swój czas na pracę zawodową oraz na rodzinę - od 2016 r. jestem mamą co dodatkowo nauczyło mnie cierpliwości, dobrej komunikacji i organizacji swojej pracy oraz zwracania uwagi na ludzi i ich potrzeby.